godz. 17.00
Częstochowa, ul. Jasnogórska 8. Hala IX LO.

Ślepsk poległ w Jaworznie ! Komplet punktów podopiecznych Łozińskiego !!! PDF Drukuj Email
poniedziałek, 21 stycznia 2019 08:52
A68A8886W sobotnie popołudnie 19 stycznia pierwszoligowi siatkarze Miejskiego Centrum Kultury i Sportu odnieśli drugie zwycięstwo z rzędu. Tym razem jaworznianie na własnym boisku pewnie pokonali wyżej notowany w ligowej tabeli zespół Ślepska Suwałki 3 - 0, rewanżując się tym samym za ubiegłoroczną porażkę 2 - 3 w Suwałkach. MVP sobotniego meczu wybrany został libero naszego zespołu Bartosz Zieliński.
Więcej…

W sobotę 12 stycznia zagramy z krakowskim AZS AGH !!! PDF Drukuj Email
wtorek, 08 stycznia 2019 12:38
A68A7191Po "telewizyjnej" porażce z Krispolem Września 0 - 3 przed naszym zespołem kolejny, ligowy mecz. W najbliższą sobotę 12 stycznia nasz zespół we własnej hali podejmował będzie drużynę AZS AGH Kraków. Krakowianie w trzech ostatnich spotkaniach nie zdobyli punktu, a w ostatniej ligowej kolejce ulegli na własnym parkiecie beniaminkowi z Kluczborka 1 - 3.
Więcej…

Zasłużone i pewne zwycięstwo z krakowianami !!! PDF Drukuj Email
wtorek, 15 stycznia 2019 08:00
A68A4811Pierwszoligowi siatkarze Miejskiego Centrum Kultury i Sportu przerwali serię pięciu porażek z rzędu i w sobotnie popołudnie 12 stycznia pewnie pokonali krakowski AZS AGH Kraków 3 - 0. Podopieczni Mariusza Łozińskiego i Mariusza Syguły grając z wielką determinacją i wolą walki nie mieli najmniejszych problemów z odniesieniem zwycięstwa. W żadnym z trzech rozegranych w sobotę setów krakowianie nie byli w stanie nawiązać równorzędnej walki z bardzo dobrze dysponowanymi tego dnia jaworznianami.
Więcej…

Lider pokazał moc !!! Z Krispolem w Polsacie Sport !!! PDF Drukuj Email
poniedziałek, 24 grudnia 2018 08:58
A68A4621Siatkarze z Tomaszowa Mazowieckiego po 15 seriach spotkań przed meczem z naszym zespołem zajmowali pierwsze miejsce w ligowej tabeli i jak na lidera przystało pokazali w Jaworznie, że na to pierwsze miejsce w pełni zasługują. Tylko w trzecim secie sobotniej konfrontacji jaworznianie nawiązali równorzędną walkę z zespołem Lechii, ostatecznie przegrywając 23 - 25.