Start Aktualności Podział punktów w meczu z Lechią Tomaszów Mazowiecki !!!
Oficjalna strona klubu MCKiS Jaworzno

Dla kibicow

Galeria
Archiwum

Podział punktów w meczu z Lechią Tomaszów Mazowiecki !!! PDF Drukuj Email
poniedziałek, 24 lutego 2020 10:49

mckis-bbts-0045W 23 kolejce spotkań o mistrzostwo KRISPOL 1. Ligi, zespół Miejskiego Centrum Kultury i Sportu wywalczył cenne dwa punkty, pokonując w sobotnie popołudnie 22 lutego na własnym boisku drużynę Lechii Tomaszów Mazowiecki 3 - 2. Po trzech porażkach z rzędu podopieczni Mariusza Syguły wreszcie dopisali do swojego dorobku punktowego dwa "oczka". Goście z Tomaszowa Mazowieckiego zabrali do domu jeden punkt. Najlepszym zawodnikiem sobotniego meczu wybrany został środkowy naszego zespołu Konrad Stajer.

 

Po tym zwycięstwie jaworznianie tracą do ósmego w ligowej tabeli krakowskiego AZS AGH zaledwie dwa punkty. Nasi siatkarze wciąż posiadają więc realne szanse na awans do fazy play off. Do zakończenia rundy zasadniczej pierwszoligowych zmagań pozostały już tylko trzy mecze, które zadecydują o końcowym układzie ligowej tabeli.

W najbliższy piątek 28 lutego, w meczu rozgrywanym awansem nasz zespół zagra z drugim w ligowej tabeli zespołem BBTS Bielsko Biała. O punkty w tym meczu na pewno będzie bardzo ciężko, ale będą one mile widziane w perspektywie walki o najlepszą ósemkę. Początek meczu w Hali pod Dębowcem przy ulicy Karbowej 26, w Bielsku Białej o godzinie 18.00.

 
jaworzno
Designed by Marek Micek do góry