Start Aktualności Czas pożegnań i intensywnej pracy przed kolejnym, ligowym sezonem !!!
Oficjalna strona klubu MCKiS Jaworzno

Dla kibicow

Galeria
Archiwum

Czas pożegnań i intensywnej pracy przed kolejnym, ligowym sezonem !!! PDF Drukuj Email
czwartek, 21 maja 2020 08:39

mckis-bbtsTrwa budowa zespołu na kolejny, ligowy sezon. Sztab szkoleniowy w osobach Mariusza Syguły i Jacka Sowy intensywnie pracuje nad skompletowaniem nowego skladu drużyny, który w obecnej sytuacji został uszczuplony odejściem aż siedmiu zawodników, którzy reprezentowali Miejskie Centrum Kultury i Sportu w ubiegłym sezonie.

Z naszym klubem żegnają się Tomasz Pizuński, Mariusz Magnuszewski, Kamil Dębski, Konrad Stajer, Bartosz Zieliński, Mateusz Błasiak i Bartosz Kowalczyk, którym dziękujemy za wspaniałe chwile spędzone w Jaworznie, za walkę, ambicję i serce zostawione na boisku reprezentując nasz klub. Dziękujemy !!!


Wiemy już, że zostaje z nami na kolejny sezon rozgrywający Oskar Wojtaszkiewicz, a wiele wskazuje na to, że w kolejnym sezonie reprezentować nasze barwy będą również Karol Borończyk, Mateusz Pietras, Jakub Grzegolec, Paweł Żeliński, Maciej Polański i Kacper Ledwoń.

Kogo jeszcze zobaczymy w Jaworznie, w sezonie ligowym 2020/2021 przekonamy się już niebawem.

 
jaworzno
Designed by Marek Micek do góry