Start Aktualności Kompletowanie składu na kolejny sezon trwa !!!
Oficjalna strona klubu MCKiS Jaworzno

Dla kibicow

Galeria
Archiwum

Kompletowanie składu na kolejny sezon trwa !!! PDF Drukuj Email
czwartek, 04 czerwca 2020 10:38

mckis-bbts-0020Trwa kompletowanie składu na najbliższy sezon ligowy w zespole Miejskiego Centrum Kultury i Sportu. W drużynie na kolejny sezon zostają atakujący Karol Borończyk, rozgrywający Oskar Wojtaszkiewicz, przyjmujący Jakub Grzegolec, libero Kacper Ledwoń oraz środkowi Mateusz Pietras, Maciej Polański i Paweł Żeliński.

Do sztabu szkoleniowego dołączył Krystian Kisielewski, który będzie odpowiadał za przygotowanie motoryczne zespołu.

Nowymi postaciami w naszych barwach będą natomiast atakujący Jan Siemiątkowski, który w ubiegłym sezonie był zawodnikiem częstochowskiego Exact Systems Norwid Częstochowa oraz wychowanek naszego klubu grający na pozycji libero Jakub Janicki, który w 2017 roku zmienił barwy klubowe na KS Jastrzębski Węgiel S.A.

Reprezentującego nasz klub w ubiegłym sezonie przyjmującego Tomasza Pizuńskiego będziemy mogli natomiast w przyszłym sezonie oglądać w drużynie APP Krispol Września.

O kolejnych ruchach transferowych w naszym zespole będziemy oczywiście informować.

 
jaworzno
Designed by Marek Micek do góry