Start Aktualności Pewne trzy punkty w Raciborzu. W sobotę gramy z liderem.
Oficjalna strona klubu MCKiS Jaworzno

Dla kibicow

Galeria
Archiwum

Pewne trzy punkty w Raciborzu. W sobotę gramy z liderem. PDF Drukuj Email
czwartek, 16 lutego 2017 11:23

W środowe popołudnie 15 lutego drugoligowi siatkarze Miejskiego Centrum Kultury i Sportu, w ramach 21. kolejki ligowych zmagań pokonali w meczu wyjazdowym ostatni w tabeli zespół Rafako Racibórz 3:0 i przy jednoczesnej porażce TKS Tychy w Spale z miejscowym SMS PZPS III zapewnili sobie trzecie miejsce w tabeli po rundzie zasadniczej.

O tym z kim zagramy w pierwszej rundzie play off zadecyduje bezpośrednie spotkanie pomiędzy zespołami z Głuchołaz i Strzelc Opolskich. Przypomnijmy, że w obecnym sezonie ligowym w pierwszej rundzie play off grać będzie osiem najlepszych zespołów po fazie zasadniczej wyłączając SMS PZPS III Spała, według następującego rozstawienia 1-8, 2-7, 3-6, 4-5.  O tym kto zagra w drugim etapie play off zadecyduje dwumecz. Podopieczni Mariusza Łozińskiego w ostatniej kolejce rundy zasadniczej na własnym parkiecie podejmować będą lidera MKS Andrychów. Mecz odbędzie się w najbliższą sobotę 18 lutego w hali widowiskowo-sportowej MCKiS przy ulicy Grunwaldzkiej 80, a rozpocznie się o godzinie 18.00. Serdecznie zapraszamy.

KS AZS Rafako Racibórz Tychy - MCKiS Jaworzno  0:3
(
22:25, 17:25, 24:26)

 

MCKiS Jaworzno:
M.Syguła, K.Borończyk, M.Naliwajko, M.Piotrowski, J.Grzegolec, M.Piotrowski, A.Szymczak (libero) oraz M.Pietras, P.Gruszowski, R.Pawlak, O.Jaworski
Trener: Mariusz Łozińsk
i 
jaworzno
Designed by Marek Micek do góry