Start Aktualności Siatkarze o krok od drugiej rundy play-off
Oficjalna strona klubu MCKiS Jaworzno

Dla kibicow

Galeria
Archiwum

Siatkarze o krok od drugiej rundy play-off PDF Drukuj Email
środa, 08 marca 2017 15:47

Drugoligowi siatkarze Miejskiego Centrum Kultury i Sportu postawili pierwszy krok w drodze do drugiej rundy play off wygrywając w ubiegłą sobotę 4 marca w Strzelcach Opolskich z miejscowym UKS 3:1.


Postawić kropkę nad "i" nasi siatkarze będą musieli już w najbliższą sobotę 11 marca na własnym parkiecie. Bezpośredni awans do kolejnej fazy play-off podopiecznym Mariusza Łozińskiego dadzą zwycięstwo 3:0, 3:1 a nawet porażka 2:3. W przypadku porażki jaworznian 0:3 lub 1:3 zostanie rozegrany tzw. "złoty set", który wyłoni zwycięzcę dwumeczu. Wyniki dotychczasowych spotkań z UKS Strzelce Opolskie wskazują jednak, że inny wynik sobotniego meczu niż zwycięstwo naszego zespołu nie wchodzi w grę. Wszystko wskazuje na to, że drugiej rundzie play-off nasi siatkarze grać będą z podopiecznymi Dariusza Luksa, zespołem TS Volley Rybnik, który pewnie pokonał w pierwszym meczu Akademię Talentów Żory Jastrzębskiego Węgla 3:0. Trudno więc przypuszczać aby przed własną publicznością rybniczanie po raz drugi nie poradzili sobie z Akademią. W drugim etapie rywalizacja toczyć się będzie już do dwóch zwycięstw.

Drugi mecz z UKS Strzelce Opolskie odbędzie się w najbliższą sobotę 11 marca, w hali widowiskowo-sportowej MCKiS przy ulicy Grunwaldzkiej 80 o godzinie 18.00. Serdecznie zapraszamy.

UKS Strzelce Opolskie - MCKiS Jaworzno 1:3
(
25:21, 19:25, 17:25, 21:25)

MCKiS Jaworzno:
M.Syguła, K.Borończyk, M.Naliwajko, K.Przystał,
J.Grzegolec, M.Pietras, A.Szymczak (libero) oraz P.Gruszowski, B.Soroka, R.Pawlak, M.Piotrowski
Trener: Mariusz Łoziński
 
jaworzno
Designed by Marek Micek do góry