Start Aktualności Za nami kolejny udany sezon
Oficjalna strona klubu MCKiS Jaworzno

Dla kibicow

Galeria
Archiwum

Za nami kolejny udany sezon PDF Drukuj Email
środa, 07 czerwca 2017 06:40

Za nami kolejny udany sezon rozgrywkowy. Podobnie jak w poprzednim sezonie włączyliśmy się do walki o awans do 1 ligi i mamy nadzieję, że dostarczyliśmy Wam mnóstwo niezapomnianych emocji sportowych. W imieniu drużyny oraz dyrekcji składamy serdeczne podziękowania przede wszystkim kibicom, którzy dopingowali naszą drużynę i byli z nami zarówno w dobrych , jak i tych trudnych chwilach.

Podobnie jak w poprzednim sezonie największe wsparcie otrzymaliśmy od Prezydenta Miasta. Dziękujemy za wsparcie, stworzenie dobrych warunków i możliwość udanego rywalizowania z innymi klubami w rozgrywkach na szczeblu centralnym. Specjalne podziękowania kierujemy do naszych przyjaciół, którzy kolejny sezon wspierali naszą drużynę. Wdzięczni jesteśmy: Panu Prezesowi Wojciechowi Pawłowskiemu i firmie Badge4u Panu Prezesowi Andrzejowi Porębskiemu i firmie Przedsiębiorstwo Robót Torowych. Dziękujemy, że jesteście z nami...
Z Wami możemy więcej!


 
jaworzno
Designed by Marek Micek do góry