Start Aktualności Siatkarze MCKiS rozpoczęli przygotowania
Oficjalna strona klubu MCKiS Jaworzno

Dla kibicow

Galeria
Archiwum

Siatkarze MCKiS rozpoczęli przygotowania PDF Drukuj Email
środa, 16 sierpnia 2017 09:51

Z początkiem sierpnia drugoligowi siatkarze Miejskiego Centrum Kultury i Sportu rozpoczęli przygotowania do zbliżającego się sezonu. Na inauguracyjnym treningu z siatkarzami i sztabem szkoleniowym drużyny spotkali się dyrektor MCKiS Sebastian Kuś oraz z-ca dyrektora d.s. sportu Dariusz Chrapek. Pierwszy mecz o mistrzostwo 2 ligi zaplanowano na 30 września, a rywalem Jaworznian będzie MKS II Będzin.

Po krótkim spotkaniu informacyjno-organizacyjnym zawodnicy rozpoczęli przewidziane na pierwszy dzień treningu zajęcia w hali. Pierwszy ligowy mecz MCKiS Jaworzno zagra na własnej hali przeciwko zespołowi MKS Będzin, który zaplanowany jest na 30 września. Przed tym jednak jaworznianie wezmą udział w kilku grach kontrolnych i turniejach towarzyskich.

Tradycyjnie już w dniach 15-16 września podopieczni Mariusza Łozińskiego zaprezentują się kibicom na turnieju o Puchar Prezydenta Jaworzna, a wcześniej, 8-9 września, pojadą na mocno obsadzony turniej do Andrychowa. Zaplanowano również cykl gier kontrolnych z pierwszo i drugoligowymi zespołami.

 

Plan gier kontrolnych:

1 września AGH Kraków - MCKiS Jaworzno
2 września MCKiS Jaworzno - AZS Częstochowa
8-9 września Turniej w Andrychowie
MCKiS Jaworzno, Frydek Mistek, Karpaty Krosno, MKS Andrychów
15-16 września Turniej w Jaworznie
AGH Kraków, Norwid Częstochowa, MKS Andrychów, MCKiS Jaworzno
20 września MCKiS Jaworzno - TKS Auto Partner Tychy

 

Mariusz Łoziński - trener MCKiS Jaworzno

- Pierwsze dni treningów mają służyć przede wszystkim zbudowaniu atmosfery do ciężkiej pracy oraz przygotowaniu organizmów zawodników do właściwego treningu. Skład mamy skompletowany, zawodnicy są chętni do treningów, warunki do pracy mamy bardzo dobre i nic nie stoi nam na przeszkodzie, aby odpowiednio przygotować się do sezonu.

 
jaworzno
Designed by Marek Micek do góry