Start Aktualności Zwycięstwo na inaugurację

Dla kibicow

Archiwum

Zwycięstwo na inaugurację PDF Drukuj Email
czwartek, 05 października 2017 10:30

Drugoligowi siatkarze Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w pierwszej kolejce ligowych zmagań sezonu 2017/2018 w sobotę 30 września podejmowali na własnym parkiecie rezerwy MKS Będzin. Inauguracja wypadła bardzo okazale bowiem podopieczni Mariusza Łozińskiego pokonali MKS 3:0 i zainkasowali trzy, ligowe punkty.

Końcowy wynik sobotniego meczu wskazuje na łatwe i pewne zwycięstwo jaworznian, ale w dwóch pierwszych setach przyjezdni z Będzina robili wszystko żeby z Jaworzna wywieźć punkty. Zarówno w pierwszej jak i drugiej odsłonie sobotniego spotkania goście prowadzili 15:13 później 17:13, ale nie potrafili utrzymać tej przewagi, i grający skutecznie i konsekwentnie gospodarze odrabiali straty i wygrywali w secie pierwszym 25:22, w drugim 26:24. Od początku seta numer trzy inicjatywa należała już do jaworznian, którzy wygrali go pewnie 25:21 i całe spotkanie 3:0.

W drugiej kolejce spotkań, która rozegrana zostanie w sobotę 7 października nasz zespół pojedzie do Andrychowa, na mecz z miejscowym MKS. Nasz najbliższy rywal w pierwszym swoim ligowym występie pokonał u siebie BBTS II Bielsko Biała 3:0.

MCKiS Jaworzno - MKS II Będzin 3:0