Start
Oficjalna strona klubu MCKiS Jaworzno

Następny mecz

TAURON 1. LIGA

MCKiS Jaworzno - Avia Świdnik

2020.09.23
godz. 18:30

Jaworzno
Hala Widowiskowo-Sportowa,
ul.Grunwaldzka 80

Avia Świdnik, BAS Białystok i Olimpia Sulęcin w TAURON 1. lidze !!!
wtorek, 16 czerwca 2020 06:24

mckis-vs-gwardia-0128O dwa wolne miejsca w TAURON 1. lidze ubiegały się cztery drugoligowe zespoły, którymi były Avia Świdnik, BAS Białystok, Olimpia Sulęcin i LKS Czarni Rząśnia. Zarząd Polskiej Ligi Siatkówki w porozumieniu z Radą Nadzorczą, zdecydował po pierwszej turze rozmów przyznać miejsce klubowi ze Świdnika i spotkać się raz jeszcze z przedstawicielami klubów z Sulęcina i Białegostoku. Zdecydowano również, że klub LKS Czarni Rząśnia nie będzie już brany pod uwagę przy awansie.

W dniu wczorajszym tj., 15 czerwca Zarząd Polskiej Ligi Siatkówki po wysłuchaniu przedstawicieli klubów BAS Białystok i Olimpii Sulęcin podjął jednomyślną decyzję o dopuszczeniu obu klubów do rozgrywek TAURON 1. ligi w sezonie ligowym 2020/2021.

Serdecznie gratulujemy Avii Świdnik, Olimpii Sulęcin i drużynie BAS Białystok awansu do TAURON 1. ligi i życzymy powodzenia na pierwszoligowych parkietach !!!

 
Kompletowanie składu na kolejny sezon trwa !!!
czwartek, 04 czerwca 2020 10:38

mckis-bbts-0020Trwa kompletowanie składu na najbliższy sezon ligowy w zespole Miejskiego Centrum Kultury i Sportu. W drużynie na kolejny sezon zostają atakujący Karol Borończyk, rozgrywający Oskar Wojtaszkiewicz, przyjmujący Jakub Grzegolec, libero Kacper Ledwoń oraz środkowi Mateusz Pietras, Maciej Polański i Paweł Żeliński.

Do sztabu szkoleniowego dołączył Krystian Kisielewski, który będzie odpowiadał za przygotowanie motoryczne zespołu.

Nowymi postaciami w naszych barwach będą natomiast atakujący Jan Siemiątkowski, który w ubiegłym sezonie był zawodnikiem częstochowskiego Exact Systems Norwid Częstochowa oraz wychowanek naszego klubu grający na pozycji libero Jakub Janicki, który w 2017 roku zmienił barwy klubowe na KS Jastrzębski Węgiel S.A.

Więcej…
 
Wszystkie karty zostały już odkryte !!!
poniedziałek, 15 czerwca 2020 09:02

mckis-agh-0005Skład zespołu, który reprezentował będzie nasz klub na pierwszoligowch boiskach w sezonie ligowym 2020/2021 został już skompletowany. Znamy już nazwiska 14 zawodników, którzy bronić będą barw Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w nadchodzącym sezonie ligowym. Nowymi twarzami w zespole oprócz Jana Siemiątkowskiego i Jakuba Janickiego będą przyjmujący Tomasz Polczyk, który ubiegły sezon spędził na drugoligowych parkietach broniąc barw Olimpii Sulęcin oraz Krzysztof Gulak, zawodnik, którego w ubiegłym sezonie mogliśmy oglądać w barwach KPS Siedlce. Do drużyny dołączył również Jędrzej Kaźmierczak, środkowy, który kilka ostatnich sezonów spędził we wrocławskiej Gwardii. W naszym zespole zagrają również rozgrywający Damian Czetowicz i przyjmujący Wojciech Szwed.

Więcej…
 
Czas pożegnań i intensywnej pracy przed kolejnym, ligowym sezonem !!!
czwartek, 21 maja 2020 08:39

mckis-bbtsTrwa budowa zespołu na kolejny, ligowy sezon. Sztab szkoleniowy w osobach Mariusza Syguły i Jacka Sowy intensywnie pracuje nad skompletowaniem nowego skladu drużyny, który w obecnej sytuacji został uszczuplony odejściem aż siedmiu zawodników, którzy reprezentowali Miejskie Centrum Kultury i Sportu w ubiegłym sezonie.

Z naszym klubem żegnają się Tomasz Pizuński, Mariusz Magnuszewski, Kamil Dębski, Konrad Stajer, Bartosz Zieliński, Mateusz Błasiak i Bartosz Kowalczyk, którym dziękujemy za wspaniałe chwile spędzone w Jaworznie, za walkę, ambicję i serce zostawione na boisku reprezentując nasz klub. Dziękujemy !!!


Więcej…
 

Facebook


Tabela - sezon 2020/21

Lp Drużyna M Pkt
1
APP Krispol Września
0 0
2
AZS AGH Kraków
0 0
3
Avia Świdnik
0 0
4
BAS Białystok
0 0
5
BBTS Bielsko - Biała
0 0
6
BKS Visła Bydgoszcz
0 0
7
Exact Systems Norwid Częstochowa
0 0
8
KPS Siedlce
0 0
9
KS Gwardia Wrocław
0 0
10
KS Lechia Tomaszów Mazowiecki
0 0
11
LUK Politechnika Lublin
0 0
12
MCKiS Jaworzno
0 0
13
Olimpia Sulęcin
0 0
14
UKS "Mickiewicz'' Kluczbork
0 0
15
ZAKSA Strzelce Opolskie
0 0

Sponsorzy


Reklama / Partnerzyjaworzno
do góry